Citroen C3 Nie Działa Dmuchawa

Citroen C3 Nie Działa Dmuchawa. Posiada ktoś schematy elektryczne c3 pozdrawiam, Po ustawieniu nadmuchu na max słychać jak pracuje tak jakby na pierwszym biegu.

Rezystor Opornik Dmuchawy Do Citroen C2 C3 C5 Za 112,95 Zł Z Częstochowa - Allegro.pl - (7884036233)
Rezystor Opornik Dmuchawy Do Citroen C2 C3 C5 Za 112,95 Zł Z Częstochowa – Allegro.pl – (7884036233) from allegro.pl

Środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych. Newsletter, wiadomości sms) przez grupę olx sp. Gdy załanczam nawiew to na poz.

Gdy Załanczam Nawiew To Na Poz.

Przyjechał klient citroenem c4 picasso z 2007 roku 2.0 hdi auto miało wymienianą skrzynie biegów półautomatyczną lub regenerowaną sam nie był w stanie tego stwierdzić. Jeśli nie działa na 4 biegu to raczej szczotki silnika , najlepiej wyjąc kostkę i za pomocą żarówki stwierdzić czy jest zasilanie. Wszytkie ustawienia próbowałem i nadal nie dmucha.

Jak Ustawiam Nadmuch Centralnie Na Mnie To Czuje Że Powietrze Ciepłe Jest Ale Ledwie Wyczuwalne.

Czyli steriwanie działa (szyba, nogi, przód). Odpowiedzi (2) citroen c3 picasso : I od tamtej pory zaczęły się dziać problemy z autem.

Witam, Mam Ten Sam Nagły Problem, Po Jeździe Z Włączoną Dmuchawą Na Max Po Krótkim Postoju Padła, Z Tego Co Wyczytałem To Bezpiecznik F11 40 A Lub Jakiś Bsm Mf1, Raczej Tego Drugiego Nie Sprawdzę, Mam Naprawdę Polowe Warunki.

Z o.o., podmioty powiązane i partnerów. Z tego też powodu tuż po uruchomieniu auta, dmuchawa tłoczy zimne, a nie ciepłe powietrze. Na każdym z pinów pokazywało 0v.

Witam, W Moim Citroenie Xsara 1.9 Td (Wersja Z Klimatyzacją Automatyczną) Występuje Sezonowa Usterka.

Jest w tym samochodzie przekaźnik jakiś odpowiedzialny za załączanie dmuchawy ? Dzis zauważyłem że przestał mi działć nadmuch w kabinie. Podpiąłem leksję, ale coś mi nie chodzi, więc sprawdziłem bezpieczniki i wszystko ok.

Dmuchawa W Aucie Znalazła Idealną Porę Na Wyzionięcie Ducha.

Dmuchawa współpracuje z nagrzewnicą, której funkcją jest regulowanie temperatury powietrza. Środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. Dlaczego nie działa nawiew w peugeot 607?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post