Falowanie Obrotow Na Zimnym Silniku Suzuki Gsxr 600 Ķ4

Falowanie Obrotow Na Zimnym Silniku Suzuki Gsxr 600 Ķ4. W moim egzemplarzu, na zimnym silniku ,bez ssania wogule nie odpali,też mnie to trochę dziwiło,w czwartek i w piątek w te upały co były prubowałem bez ssania ,zero reakcji, na ssaniu od strzała. Najświeższe informacje, zdjęcia, video o gdy za niski poziom oleju;

Niedogrzany Silnik. - Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - Www.suzukiklub.pl
Niedogrzany Silnik. – Suzuki Klub Polska – Forum Dyskusyjne – Www.suzukiklub.pl from www.suzukiklub.pl

Gsx 600f '94 problem z silnikiem. Suzuki swift 1.0 1998 szarpie na zimnym silniku. Ten silniki są wdzięczne i nie do zdarcia, pod warunkiem, ze moto nie jest katowane i serwisowane regularnie.

Powiedz Jak Stwierdziłeś Zacinanie Się Ssania Lub Jego Brak.

Od jakiegos czasu zauwazylem, ze przy dodawaniu gazu po zmianie biegu z 1 na 2 oraz 2 na 3 cos dziwnie puka po stronie kierowcy. Zaraz po odpaleniu oczywiście na ssaniu strasznie nieruwne obroty,raz 1000,a za chwilę 3000 tys. Drugich coś z 4 wtryskiem.

Bylem U Mechanika Wymieniac Klocki I

Suzuki swift 1.0 1998 szarpie na zimnym silniku. Jak ktoś chce to oczywiście można zakatować sprzęta. Zaświeciła się kontrolka z czerwonym wykrzyknikiem?

Mój Miał Najechane 96000 Km I W Środku Żadnych Śladów Zużycia.

To co wiem to podpowiem. W moim egzemplarzu, na zimnym silniku ,bez ssania wogule nie odpali,też mnie to trochę dziwiło,w czwartek i w piątek w te upały co były prubowałem bez ssania ,zero reakcji, na ssaniu od strzała. Czesc mam problem z suzuki gsx f 600 z 2002.

Jednych Coś Z Elektryką Zaworu Regulującego Ciśnienie, A Wg.

Obroty na zimnym silniku w przypadku suzuki wahają się od 1300 do nawet 1800/min, choć tak wysokie to tylko przy temp. Średnicę gardzieli ssących zmniejszono z 46 do 38 mm. Masz problem z samochodem, nie wiesz co mu dolega?

Ssanie I Wolne Obroty To Trochę Odmienne Problemy.

Dodam, ze stukanie jest mocno nasilone na zimnym silniku, potem jakby zanika. Auto nigdy nie gasnie, zapala za 1 razem, wchodzi na wysokie obroty bez problemu. Gdy za niski poziom oleju:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post