Gdzie Jest Czujnik Halla Nissan Primera

Gdzie Jest Czujnik Halla Nissan Primera. Posiadam primerę p11 16 benz. Podejrzewam więc że to czujnik wstecznego.

Gdzie jest przekaznik ECM relay w Nissan Primera P12
Gdzie jest przekaznik ECM relay w Nissan Primera P12 from www.elektroda.pl

Z góry dziękuję za pomoc. Gdzie jest czujnik położenia wału. Powiem ci ze w primera ch z tym czujnik iem absu to jest kosmos u mnie tez wszytko chodzi wszytko jest sprawdzone a kontrolka raz miga raz nie puki czujesz ze działa to niech sobie świeci tak kontrolka.

Drugi Czujnik Między Tymi Samymi Pinami Ma Około 2Kω.

Autko śmiga jak nigdy do tąd. Nissan primera 98 rok, silnik 2.0 dt. Na początku wymieniono moduł bcm (dodatkowo nie działały szyby i imobilajzer) , potem te same objawy, stwierdzono zwarcie w silniku od szyby, a teraz szyby i.

Obydwa Generują Przebiegi Z Tym Że Jeden (Ten Ze Zwarciem.

Dziękuję wszystkim za okazaną pomoc. On sam nie ustala momentu wtrysku czy zapłonu, a jedynie przekazuje informację o tym, kiedy tłok dociera do pierwszego cylindra gmp. Wymienisz niemal wszystko, a okazuje się, że to nie to.

Gdzie Jest Czujnik Położenia Wału.

Jak nie wiesz gdzie szukać, to niestety jest loteria. Pkt.6 to czujnik a powiedz mi, co ten czujnik położenia wału robił by w połowie wysokości słupka silnika? Gdzie jest umiejscowiony ten czujnik?

Nie Kręci Rozrusznik A Jest Ok.

Czujniki identyczne wałka i wału. Powiem ci ze w primera ch z tym czujnik iem absu to jest kosmos u mnie tez wszytko chodzi wszytko jest sprawdzone a kontrolka raz miga raz nie puki czujesz ze działa to niech sobie świeci tak kontrolka. Gdzie jest czujnik położenia wału.

Sunny N14, Primera P11.144 Jest:

Na komputerze wykazało że jest popsuty czujnik. Na podstawie tych danych obliczany jest czas wtrysku i czas trwania. Samochod nissan primera 2.0 p12 jak jest zimny i go uruchomie trzesie sie i pracuje nierowno oraz brak mu mocy i nie wchodzi tak na obroty jak powinien.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post