Mitsubishi Carisma Kierunkowskazy Raz Działa A Raz Nie

Mitsubishi Carisma Kierunkowskazy Raz Działa A Raz Nie. Jeśli nie akceptujesz powyższych informacji, prosimy o kontakt z administracją w celu usunięcia konta. Zamek centralny został naprawiony w serwisie sis auto ul.

mitsubishi colt glxi Znikneła iskra elektroda.pl
mitsubishi colt glxi Znikneła iskra elektroda.pl from www.elektroda.pl

Mam problem z licznikiem , od pewnego czasu mój licznik zaczął wariować i czasem działa a czasem nie. Raz działa a raz nie. Po ustawieniu rozrządu nie odpala 4g63.

Tak Już Napisałem W Temacie Nie Odbijają Mi Kierunkowskazy Co Może Być Problemem Czy Trzeba Wymieniać Cały Ten Mechanizm Czy Ktoś Mógłby Napisać Jak Krok Po Kroku W Ogóle Się Tam Dostać Żeby Oczywiście Poduszki Nie Wystrzeliły Z Góry Dzięki I Pozdrawiam.

Carisma 2001 1.6 nie działa brzęczek nie wyłączonych świateł. Z doświadczeń kolegów na forum wynika ze problem tkwi w przełączniku załączającym awaryjne. Już nie mam koncepcji proszę o pomoc odpowiedzi (0) mitsubishi outlander 2.0l 2005r:

Mitsubishi Carisma I Da [Cari 1.6] Nie Odbijają Kierunkowskazy Witam.

Słychać wyraźnie działanie przerywacza, a raczej nie wydaje mi się żeby do kierunków był jakiś osobny. Dodam ze abs działa poprawnie (zswieca się kontrolka przy zapalaniu i gaśnie, jak gwałtownie zahamuje to. / ogrzewanie raz działa raz nie :/ mapka użytkowników forum.

Mitsubishi Carisma I Da [Cari 1.6] Nie Odbijają Kierunkowskazy Witam.

Nie działają mi kierunkowskazy podczas gdy awaryjne już tak. Almere udało mi się zaprogramować, prosiłem tutaj o pomoc, raz się udało, więc prosze jeszcze raz Niestety nic to nie dało , jedyne to co on powiedział to to ze cos blokuje i nie wypuszcza płynu do tylu ( zacisk jest ok.).

Raz Prąd Podaje Na Pompę Raz Nie.

Raz działa a raz nie. Mam taki problem że mam kompa i przy odpalaniu nie zawsze się włacz. Nie działa mi ogrzewanie tylnej szyby ;/ problem mam również z obrotościomierzem.

Tak Jak W Tytule Mam Problem Z Kierunkowskazami.

Poszukuję schematu elektryki/spisu bezpieczników w/w auta. Mam carismę z 2001 roku w której po ostatnim odpięciu akumulatora nie działa pilot od centralnego. Witam, czy ma ktoś jakiś pomysł jak zaprogramować pilota do mitsubishi carisma 99 rok, mam zamykanie i otwieranie drzwi nie w kluczyku,tylko oddzielny pilot, z tego co sie orientuje, jest to seryjnie tak!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post