Mitsubishi Outlander 7 Osobowy Bagaznik

Mitsubishi Outlander 7 Osobowy Bagaznik. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Turtle air 2 to nowoczesny bagażnik, który posiada aluminiowe, aerodynamiczne belki.

2015 Mitsubishi Outlander V6 AWD 7 Places Autos et
2015 Mitsubishi Outlander V6 AWD 7 Places Autos et from www.kijiji.ca

Zł niż do takiego za 80 tys. Outlander phev wyposażony jest również w. Możliwość odliczenia vat, do negocjacji, faktura vat.

Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt Sportowy I Inne

Możliwość odliczenia vat, faktura vat. Outlander phev wyposażony jest również w. Nowoczesny bagażnik o niskim profilu i mocowaniami zakończonymi na relingu.

Dowiedz Się, Ile Miejsca Jest Wewnątrz I Jak Pojemny Jest Bagażnik.

Dedykowany do mitsubishi outlander iii 2013+ relingi zintegrowane. Poprzeczki zostały zaprojektowane tak aby zminimalizować poziom hałasu i wpływać korzystnie na zużycie paliwa. Turtle air 2 to nowoczesny bagażnik, który posiada aluminiowe, aerodynamiczne belki.

Zawiera 23% Vat, Bez Kosztów Dostawy.

Nasz komis samochodowy posiada w swojej ofercie ciekawe samochody używane, które zaspokoją gusta każdego wymagającego użytkownika.kraków to nasze rodzinne miasto i tutaj nieprzerwanie od 1996 roku mamy swoją siedzibę, w której możecie państwo oglądać nasze pojazdy. Zobacz inne samochody osobowe, najtańsze i najlepsze oferty, opinie. Istniejemy już ponad 22 lata na motoryzacyjnym krakowskim rynku.

Złożenie Tylnych Foteli W Mitsubishi Outlander Phev Umożliwia Przewożenie Dużych Przedmiotów Takich Jak Np.

Mitsubishi outlander 2.2 7 osób faktura vat. +48 608 507 248, +48 503 417 748. Bagażniki bazowe dostępne na naszej stronie są idealnie dopasowane do twojego auta mitsubishi outlander iii produkowanego od 2012 r.

Inne Wymagania Ma Się Przecież Wobec Auta Za 45 Tys.

Produkt dodany poprawnie do twojego koszyka ilość. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. Wybierz auta, które cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post