Nóż Do Obierania Chroma Porsche

Nóż Do Obierania Chroma Porsche. Zwieger scandi bl6060 6 elementów. Porsche obieranie warzyw i owoców pójdzie ci.

Nóż do obierania 77 mm Turbo Chroma S09, F.A. Porsche FF
Nóż do obierania 77 mm Turbo Chroma S09, F.A. Porsche FF from fabrykaform.pl

Projektantem jest ferdynand porsche, a same noże zostały wykonane w japońskiej kuźni chroma, z japońskiej stali 301. Nóż uniwersalny chroma porsche type 301, 12 cm. Chroma haiku japoński nóż do obierania 7 cm.

Wyjątkowo Ostre I Precyzyjne Ostrza Poradzą Sobie Z Krojeniem Miękkich I Twardych Produktów, Obieraniem Ich Ze.

Nóż do obierania 7,7cm chroma type 301 hammered chroma 229 z. Nóż do chleba chroma porsche type 301 hammered 20,9 cm. Komplet noży do steków chroma porsche type 301, 4 el.

Nóż Santoku Chroma Porsche Type 301, 19 Cm.

Stan nowy przeznaczenie do owoców. Jego masywna i szeroka budowa sprawi, że wykonywanie codziennych czynności w kuchni będzie proste i przyjemne. Projektantem jest ferdynand porsche, a same noże zostały wykonane w japońskiej kuźni chroma, z japońskiej stali 301.

Chroma Haiku Japoński Nóż Kucharza 152 Mm.

Zestaw noży chroma porsche type 301 hammered spełni oczekiwania pasjonatów gotowania oraz profesjonalnych szefów kuchni. Zaprojektowane przez genialnego projektanta, wykonane przez japońską firmę chroma, łączą w sobie kilka podstawowych cech charakterystycznych dla jego projektów: Bardzo dobry krótki nóż o szerokim ostrzu do bezproblemowego obierania owoców i warzyw!

Nóż Do Porcjowania Chroma Porsche Type 301 Hammered To Narzędzie Dla Profesjonalnych Szefów Kuchni Oraz Miłośników Precyzyjnego Cięcia.

Specjalne wgłębienia poprawiają jakość codziennego użytkowania, a dodatkowo stanowią charakterystyczny element. Chroma type 301 nóż do filetowania. Kolekcja type 301 należy do oferty kultowej japońskiej marki chroma.noże z tej serii charakteryzują się ostrzami o niezwykłej wręcz ostrości wykonanymi z najlepszej, wysokowęglowej, japońskiej stali nierdzewnej 301.

Granicę Między Ostrzem A Rękojeścią, Połączonymi Ze Sobą W Niewidoczny Sposób, Wyznacza Metalowa 'Perła.

Nóż santoku, przeznaczony do różnych prac, nóż do obierania warzyw i owoców oraz nóż do porcjowania mięsa i ryb. Chroma haiku japoński nóż deba 165 mm. Zwieger scandi bl6060 6 elementów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post