Przycisk Otwierania Klapy Bagażnika Ford Focus Mk1

Przycisk Otwierania Klapy Bagażnika Ford Focus Mk1. Ford focucs mk 1 ambiente 2001 kombi Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia.

PRZYCISK OTWIERANIA KLAPY FOCUS MK1 98AG190514AE
PRZYCISK OTWIERANIA KLAPY FOCUS MK1 98AG190514AE from archiwum.allegro.pl

Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu: Przedmiotem sprzedaży jest oryginalny przycisk / przełącznik otwierania klapy pokrywy / bagażnika do samochodów marki bmw / mini pasuje do wielu modeli numer części 61 31 9 200 316 , 9200316 występuje również pod innym Ja osobiscie nie siedziałem w tej wersji nie było mi dane i.

Na Innych Naszych Aukcjach Posiadamy Pozostałe Części Do Tego Modelu.

Część sprawna pochodzi z demontażu. Klapę mam otwieraną z przycisku przy licznikach elektrycznie. Przełącznik otwierania bagażnika ford 1857333.

Z O.o., Podmioty Powiązane I Partnerów.

Jeżeli uda ci się odsunąć tapicerkę od klapy bagażnika to przy zamku na kluczyk jest linka w pancerzu, która otwiera zamek główny. W razie jakichkolwiek pytań proszę o konta… 10 zł Wyrażam zgodę na używanie przez grupę olx sp.

Najlepsze Oferty Na Największej Platformie Handlowej.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Nie działa też przycisk na konsoli od otwierania tylnej klapy. Klapa tylna ford c max najnowsze ogłoszenia na olx.pl.

Przedmiotem Sprzedaży Jest Oryginalny Przycisk / Przełącznik Otwierania Klapy Pokrywy / Bagażnika Do Samochodów Marki Bmw / Mini Pasuje Do Wielu Modeli Numer Części 61 31 9 200 316 , 9200316 Występuje Również Pod Innym

Środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia. Ford focus hatchback klapa bagażnika przed czy po lifcie witam mam uszkodzoną klapę bagażnika fokus mk1 wydaje mi się że po lifcie ( czy jak pod znaczkiem forda na tylniej klapie mam gumową a nie chromowaną listwe to jest to lift) goście nie mogą oglądać obrazków w postach.zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ja Osobiscie Nie Siedziałem W Tej Wersji Nie Było Mi Dane I.

Rygiel klapy bagażnika ford focus mk1 1.8 tdci 100 km. Rygiel klapy bagażnika ford focus mk1 1.8 tdci. Wystarczy odchylić tapicerkę od góry ale tam jest dużo kołków naprowadzających plastikowych i przy próbie odchylenia mogą się połamać.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post