Bmw E61 Woda Pod Akumulatorem

Bmw E61 Woda Pod Akumulatorem. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Ewentualne oferty poproszę na pw.

Kryt pod motor BMW Seria 5 E60/E61 parechoc normale
Kryt pod motor BMW Seria 5 E60/E61 parechoc normale from www.krytpodmotor.com

Forum fanów bmw z uk strona główna » forum entuzjastów bmw z uk » mechanika, elektryka i eksploatacja » seria 5 » e60 woda w bagazniku i niedzialajace pdc: Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Wybierz auta, które cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry.

Szukam Dla Znajomego E60 Lub E61 Z M54B25 Lub M54B30 Pod Maską.

Masz słabe, ale wystarczające do naprawy dojście do wężyka od szyberdachu. Odpalilem, wszystko ok, przejechalem kawaleczek, silnik nabral temperatury w normie, a pod maska: Jednak na odpalonym silniku tego strumyka nie ma.

Panowie W E39 Leci Mi Woda Do Środka Auta W Miejscu Łączenia Podsufitki Z Osłona Lewego Słupka.

Przez odpowietrzniki poszla woda, jak nacisne gorny waz, to tez widze strumyk wody z odpowietrznika przy korku zbiornika wyrownawczego. 366 likes · 29 talking about this. Przedni słupek to zdejmujesz zaślepkę i pod nią jest śrubka, słupek schodzi.

1 Order (%) Świecące W Kolorze:

Bmw e60, bmw e61, bmw, e60, e61, bmw 5.kolego proste jak drut opisze ci jak zdjać przód bo pewnie od tego zaczniesz,mianowicie boczek trzyma sie na 1 wkręcie z przodu dzwi pod małą zaślepką patrz bliżej deski rozdzielczej,i jest jeszcze śruba metryczna pod zaślepką airbek wyciągasz ja ciągnąc do siebie i masz juz śrube na. [e61] woda w bagażniku , pełno błędów : Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę id:

E60 Woda W Komorze Akumulatora.

Hejka!ja mam e60 i powinno byc tak samo.bezpieczniki mam nad akumulatorem i w schowku gdzie montuje sie zmieniarkę wystarczy zdjąć plastkikową osłonkę. Bmw serii 2 gran tourer. Bmw e61 520d 2009 wbapx31040c084149.

Bmw Seria 5 E60 Touring.

Ewentualne oferty poproszę na pw. Z wyposażenia to xenony, fotele z pamięcią i chętnie navi pro. Bmw serie 5 e61 combi (od 04.2004r.

Tags:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post