Gdzie Jest Bezpiecznik Swiatel Wstecznego Kia Sortage 2

Gdzie Jest Bezpiecznik Swiatel Wstecznego Kia Sortage 2

Gdzie Jest Bezpiecznik Swiatel Wstecznego Kia Sortage 2. Moje pytanie jest nastepujące gdzie znajduje się włącznik światła cofania w daewoo nexii 1.5 gl. Wyjąć bezpiecznik za pomocą pincety 1, umieszczonej pod klapką a aby wyjąć bezpiecznik z pincety, należy wysunąć go w bok.

Gdzie Jest Bezpiecznik Swiatel Wstecznego Kia Sortage 2
Kia Ceed (Ed) (2006-2012) – Skrzynka Bezpieczników – Schematy Bezpieczników from autobezpieczniki.pl

Oczywiście skutkuje to brakiem świateł cofania jak również nie działa wtedy klimatyzacja, elektryka szyb, i wszystkie zegary i kontrolki na desce. Bardzo dziękujemy za zaproponowanie nowego tematu! Na tym zdjęciu ciężko będzie pokazać umiejscowienie czujnika ,ponieważ znajduje się on na skrzyni biegów.

Wyjąć Bezpiecznik Za Pomocą Pincety 1, Umieszczonej Pod Klapką A Aby Wyjąć Bezpiecznik Z Pincety, Należy Wysunąć Go W Bok.

Pewnie jeszcze ci nie swieca tylne lampy.  awaria świateł stop nie unieruchamia samochodu, jednak powoduje duże zagrożenie dla osób podróżujących i jadących za samochodem. Potrzebny schemat do kia sportage z 2010 roku oświetlenie dzienne na led.

( Kia Sportage ) Czujnik Biegu Wstecznego.

Świecą swiatła drogowe i długie a nie ma postojówek i podświetlania tablicy, bezpieczniki ok!!!!!co robic bo zabardzo nie kumam!!!!! Włącznik czujnik świateł cofania kia sportage 2.0. Czas wysyłki zwykle do 2 dni roboczych.

2 Osoby Kupiły 2 Sztuki.

2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006. Sprawdzić stan danego bezpiecznika i wymienić go, w razie potrzeby, koniecznie na bezpiecznik o tym samym amperażu co bezpiecznik oryginalny. Brak świateł postojowych i podświetlania tablicy.

Przekaźnik 1 Prędkości Elektrowentylatora Chłodnicy Silnika.

(0) bezpiecznika 21 do automatu wstecznego,przewodem 71300 do tylnej centralki na złącze g styk w.wyjście złączem a styk 2,złączem d styk 1 do tylnych lamp oraz złączem c styk 7 do gniazda. Tak czujnik jest przy skrzyni biegów, niema problemu z jego wymianą, zanim go wykręcisz włącz zapłon, wyciągnij złącze od czujnika cofania i złącz dwa przewody ze sobą, jeśli zapalą się światła wstecznego to masz uszkodzony czujnik, jeśli nie to błąd w instalacji. Jest na niej chyba trzy czujniki no może dwa i chyba jeden na reduktorze więc nie będzie wielkiego problemu z lokalizacją.

Czy Ma Ktoś Może Schemat Elektryki Do Kijanek.

Możesz spróbować wrzucić większy bezpiecznik, np. Bezpiecznik świateł cofania opel corsa 1.0 2001r. Powodem ich niedziałania może być tak prozaiczna rzecz jak przepalony bezpiecznik, uszkodzony przekaźnik lub sama żarówka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post