Problem Z Szybami W Renault Megane

Problem Z Szybami W Renault Megane. Mam następujący problem nie wiem jak to podłaączyć aby działało. Przecież jak chce się sterować szybami w aucie z klasyczną stacyjką, to też trzeba do niej wsadzić kluczyk i go przekręcić na zapłon.

[Megane II phI] Problem ze sparciałym i odstającym
[Megane II phI] Problem ze sparciałym i odstającym from megane.com.pl

Megane iii phi problem z szybami. Czy może wiecie czy jak w naszych golfikach w silniku znajduja sie przekazniki bo mu tylko domyka a nie otwiera szybypytam was bo na jego forum nic nie ma. Po kliknięciu przycisku z panelu centralnego pomiędzy siedzeniami szyby opadają do końca.

Dodam Że Podmieniałem Nawet Panel Sterujący Szybami Ten Od Kierowcy Ponieważ Myślałem Ze Coś Może Nie Tak Z Przyciskami.

Witam problem jest taki czy trzeba jakoś przyuczyć szyby elektryczne 4 w modusie przednia lewa działa nieprawidłowo reszta ok. Po kliknięciu przycisku z panelu centralnego pomiędzy siedzeniami szyby opadają do końca. Opel adam slam 1.4 100km s&s zakupiony w hoffmann auto w opolu oraz serwisowany regularnie w aso marki opel tj.

Czy Może Wiecie Czy Jak W Naszych Golfikach W Silniku Znajduja Sie Przekazniki Bo Mu Tylko Domyka A Nie Otwiera Szybypytam Was Bo Na Jego Forum Nic Nie Ma.

Megane ii phii problem z szybami i dachem w cc. Volkswagen problem z elektryczna szyba witam panowie.mój kumpel ma problem z silnikiem elektrycznym szyby przedniej prawej w renault megane coupe. Mam następujący problem nie wiem jak to podłaączyć aby działało.

Chcąc Go Ulepszyć Jakiś Czas Temu Kupiłem Siłowniki Elektrycznych Szyb, Kupiłem Rowniez Przełączniki I Tu Zaczęły Sie Schody.

#1 03 mar 2010 21:50. #1 03 mar 2010 21:50. Witam mam problem z szybami w swojej megane.

Tematy O Renault Szyb, Renault Megane Ii 2004R.

Megane iii phi problem z szybami. About press copyright contact us creators advertise developers terms privacy policy & safety how youtube works test new features press copyright contact us creators. Megane i phii problem z el szybami.

Witam Mam Problem Z Szybami W Megane Ii Cc A Mianowicie Nie Działa Mi Opuszczanie Tylnych Szyb ( Z Przycisków Na Tylnych Siedzeniach ) Da Się Opuścić Tył Od Strony Kierowcy Za Pomocą Przycisków Kierowcy, Nie Da Się Mianowicie Jej Już Podnieść Po Drugiej Stronie Nie Działają W Ogóle.

Opiszę mój problem z szybami w mojej megane ii cc. Renault megane ii problem z szybami. Z przycisku otwierania szyb (tego obok otwierania zamykania dachu) mogę opuścić zamknąć szyby ale nie działają z przycisków od kierowcy jak i od pasażerów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post