Renault Megane Iii Bezpiecznik Zapalniczki

Renault Megane Iii Bezpiecznik Zapalniczki

Renault Megane Iii Bezpiecznik Zapalniczki. Jest to bardzo ważne, często bezpieczniki zapalniczki mają 10 amperów (czerwony). Bezpiecznik oznaczony jako radio odpowiada tylko za gniazdo zapalniczki i napięcie +12v w kostce iso, które pojawia się po przekręceniu kluczyka ale nie za napięcie pamięci.

Renault Megane Iii Bezpiecznik Zapalniczki
RENAULT GRAND SCENIC 1.9 dCi Nie działa gniazdo from www.elektroda.pl

Wymieniłem sprężarkę i działała mi jakieś 4 dni. Pojechałem do mechanika, sprawdził płyny, sprężarka działa, okazało się że padł bezpiecznik. ( renault espace ) zapalniczka nie działa,gdzie jest bezpiecznik.

Później Znowu To Samo, Niby Sprężarka Działa Ale Daje Tylko Ciepłe Powietrze.

Problem z wycieraczkami (brak reakcji na pojedyncze włączenie połączone z uruchomieniem pompki spryskiwacza) W mojej megance padła mi klima. Bezpieczniki zapalniczki (gniazdo zasilania) w renault megane iii to bezpieczniki nr 17 (gniazdo akcesoriów bagażnika), nr 18 (gniazdo akcesoriów tylnych siedzeń) i nr 19 (zapalniczka) w desce rozdzielczej skrzynki bezpieczników.

Ale Jak Ktoś Posiada Rozpiskę Bezpieczników Obu Skrzynek Będę Bardzo Zobowiązany.

Pojechałem do mechanika, sprawdził płyny, sprężarka działa, okazało się że padł bezpiecznik. Schemat skrzynki bezpieczników reklamy reklamowe Cześć, nie działa mi gniazdo zapalniczki w renault megane grand scenic 1.9 dci 2005 rok (wersja 7 os.).

Wejdź I Znajdź To, Czego Szukasz!

Następnie będziesz musiał pociągnąć za główkę bezpiecznika, aby wyjąć go z obudowy. Potwierdzam, bezpiecznik radia, w kabinie, drugi od góry spowodował w moim przypadku: Witam, potrzebuję dokonać pomiaru ilości amperów w obwodzie zapalniczki.

Aby Wyjąć Bezpiecznik Z Pincety, Należy Wysunąć Go W Bok.

Następnie będziesz musiał wymienić go na bezpiecznik o tej samej wartości. Jest to bardzo ważne, często bezpieczniki zapalniczki mają 10 amperów (czerwony). Serwisowanie samochodu jest łatwiejsze z.

Problem Z Radiem (Działało Jak Na Postoju, Po Pewnym Czasie Się Wyłączało) 3.

Witam, chciałbym założyć dodatkowe gniazdo zapalniczki, kwestia tylko skąd wziąć napięcie. Kupiłem scenic ii 2004 r, nie działa światło cofania podejrzewam że to bezpiecznik, który znajduje się w komorze silnika, bo taki opis rozmieszczenia znalazłem w internecie skrzynka bezpieczników patrząc z przodu po prawej. ( renault scenic ) bezpieczniki renault scenic ii.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post