Silnik Subaru Legacy 2.0 137 Km Opinie

Silnik Subaru Legacy 2.0 137 Km Opinie. Motor psuł się na tyle często, że już po dwóch latach. Pamiętam, że na forum była jedna sztuka 2.0 125km na sprzedaż z przebiegiem ponad 300 tys.

Subaru Legacy Kombi IV 2.0 137 LPG Oryginał Przebieg
Subaru Legacy Kombi IV 2.0 137 LPG Oryginał Przebieg from sprzedajemy.pl

Trzy lata później samochód przeszedł facelifting. Jednostka dawała kierowcom imprez, legacy, outbacków i foresterów moc, oszczędność i… serię poważnych problemów technicznych. Czy nie jest za bardzo mulaste?

W Pierwszych Tygodniach Oferowany Był Jedynie Model Kombi, Pod Koniec Czerwca W Salonach Pojawiły Się Również Sedany.

Wydaje mi się, że ten silnik 2.0 to dość bezawaryjna jednostka, wystarczy robić regularne wymiany oleju, rozrządu, nie kręcić na zimnym silniku i powinien bez większych problemów przejechać sporo kilometrów. Subaru outback iii 2.0 137 km 2004 kombi cena: Pierwsza generacja legacy produkowana była do 1994 roku, gdy do sprzedaży weszł legacy ii.

Trzy Lata Później Samochód Przeszedł Facelifting.

Ma kilka problemów największą niewiadomą była trwałość jednostki, bo choć subaru od lat uchodzi za producenta solidnych samochodów, często określanych „autami nie do zdarcia. Kombi 2.0 d 150km 110kw. Pamiętam, że na forum była jedna sztuka 2.0 125km na sprzedaż z przebiegiem ponad 300 tys.

U Mnie Bardzo Szybko Padło Sprzęgło, Mechanik Sugerował Wymianę Razem Z Dwumasą Koszt Obu Elementów Ponad 2700 Zł Do Tego Robocizna.

Nic więc dziwnego, że to właśnie sportowe sukcesy przychodzą na myśl klientom jako pierwsze na widok modeli spod znaku plejad. Na wstępie auto z silnikiem 2.0 137 km wybór celowy z uwagi na montaż i obsługę instalacji lpg. Rewelacyjnie wyciąga z praktycznie każdego.

Silnik Diesla Typu Bokser Całkiem Żwawy I Oszczędny Jednak Awaryjny.

Te najbardziej godne polecenia to dwulitrowiec o mocy 165 km, oraz silnik 2.5 w. Czy nie jest za bardzo mulaste? Wszelkie tematy często brane są z dużym przymrużeniem oka.

Jednostka Dawała Kierowcom Imprez, Legacy, Outbacków I Foresterów Moc, Oszczędność I… Serię Poważnych Problemów Technicznych.

Km i silnik był zdrowy. Autem zrobiłem 150.000 km od momentu zakupu. Pierwszy model o tej nazwie pojawił się w 1989 roku.

Tags: ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post