Wymiana Pompy Paliwa Nissan Primera P11

Wymiana Pompy Paliwa Nissan Primera P11. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Nissan navara d23 np300 2.3 dci pompa paliwa pływa.

POMPA WODY NISSAN ALMERA N15, PRIMERA P11 1.4 1.6
POMPA WODY NISSAN ALMERA N15, PRIMERA P11 1.4 1.6 from archiwum.allegro.pl

Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Nissan navara d23 np300 2.3 dci pompa paliwa pływa. Do pompy sie dostalem ale za nic nie moge jej wyciagnac.

Należy W Skrzynce Bezpieczników W Kabinie Znaleźć Bezpiecznik Odpowiadający Za Obwód Pompy Paliwa I Go Wyjąć.

Części samochodowe » osobowe 50 zł. Wymianę filtra paliwa w nissanie primera p10/p11 przewiduje się co 30 000 kilometrów. Rozebralem samochód z powodu zgaśniecia;

Wejdź I Znajdź To, Czego Szukasz!

Po zmianie pompy wtryskowej nissan p11 2.0 turbo diesel nie chce odpalić i pompa nie podaje paliwa na wtryski. Regularna wymiana filtru paliwa jest bardzo ważna przy eksploatacji każdego auta. Nieruchomości, motoryzacja, komputery, meble, antyki, telefony, sprzęt sportowy i.

Jednak Nie Może Być To Rzadziej, Niż Co Roku.

Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki. Pompa pompka paliwa nissan primera p11 2.0 16v.

Kiedy Sie Zagrzeje Jest Trochę Lepiej Zwłaszcza Na Wyższych Obrotach.

Wymiana filtra paliwa 14 listopada 2010, 21:09 dołącz do grona ekspertów. Kiedy sie zagrzeje jest trochę lepiej zwłaszcza na wyższych. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Witam, Mam Taki Problem, Mianowicie W Moim Nissanie Primera 1.6 P11 97R.

Części samochodowe » osobowe 50 zł. Uruchamiamy silnik, który sam zgaśnie po wyczerpaniu paliwa. Do pompy sie dostalem ale za nic nie moge jej wyciagnac.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post